Menu Zavřeno

Metropolitan hotel 5*

 

poloha hotelu Metropolitan – Dubai

Hotel Metropolitan je je luxusní 5 hotel v Dubaji postavený nedaleko výstaviště World Trade Centra se snadným přístupem k obchodní zóně Jebel Ali. Od hotelu je také nedaleko vzdálen SAFA park v Dubai a Zlatá pláž v Arabském zálivu. Hotel má celkem 192 prostorných a vkusně zařízených pokojů, z toho 92 pokojů superior, 68 pokojů deluxe, 19 executive, 13 apartmá.

Vybavení pokojů hotelu Metropolitan – Dubai

Pokoje hotelu Metropolitan mají LCD TV, DVD přhrávač, digitální trezor, vysokorychlostní připojení k internetu, vařič čaje a kávy, milibar, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů.

Vybavení hotelu metropolitan – Dubai

Hotel Metropolitan má několik restaurací a barů, které poskytují velmi kvalitní služby. Dále je zde velký bazén s barem, multikino s osmi obrazovkami, jacuzzi, parní lázeň, internetová kavárna, kadeřnictví, mini supermarket, prodejna suvenýrů, půjčovna aut. Můžete si zahrát tenis a squash. V ceně hotelu je využívání plážového resortu Metropolitan Beach na pláži Jumeirah, kam vás odveze za cca 7 min. hotelový mikrobus.

restaurace hotel Metropolitan Dubai

AL SAFFA – podávají se snídaně, obědy, večeře, mezinárodní kuchyně, servírované menu ala Carte také bufetová forma. SUMMERPLACE – čínská restaurace, interiér je dekorován v růžovém dřevě. Jako specialita se zde podává ledový salát zabalený se směsí kuřecího masa, vodní kaštany ponořené do švestkové omáčky. Podávají se obědy a večeře. THE OAK ROOM – koktejlový salónek s anglickou knihovnou, ideální místo pro večeři, atmosféru dokresluje pianista. DON CORLEONE – útulná italská restaurace, RATTLE SNAKE – restaurace s nočním barem v západním americkém stylu. Bary – SKY BAR, POOL BAR, THE RED LION