DUBAIWEBDUBAISHARJAHABU DHABIAJMANFUJAYRAHRAS AL KHAIMAHUMM AL QUWAINOMAN
expo tourinfo telefon
577 103 104
mobil 602 530 266
Burj ChalifaJumeirah Park Palmové ostrovyStará DubaiNová Dubai 
 
Dubai Home Rady Historie Realie Exkurze Programy Počasí mapa Dubai
City Tour Dubai Safari v kempu Fujayrah exkurze Abu Dhabi


Dubai exkurze

1. DUBAI CITY

každého, kdo je poprvé v Dubai, seznámí tato exkurze se základními místy a dokáže se poté pohybovat po Dubai sám. Z těcto důvodů je zařazována hned na počátek Vaší návštěvy. Nejdříve objedete nejdůležitější místa ve městě a po té pokračujete na Jumeirah Beach. Z Jumeirah Beach se zastavíte v centru města, projedete se v převozní loďce po Creeku a závěrem navštívíte Dubaiské muzeum, které je umístěno v pravděpodobně nejstarší budově města - staré pevnosti z 19. století. Více zde....

2. VEČER V SAFARI CLUBU

je velmi příjemná exkurze, na kterou se vyjíždí obvykle v 16:00 odpoledne terénními vozy Toyota Landcruiser nebo Mitsubishi Pajero. Zastavíte se na krátkou přestávku, kdy řidiči odpustí pneumatiky, aby se mohli pohybovat v písku. Po té vyjíždíte do pouštních dun vysokých až 50 m, kde zažijete zajímavou jízdu v pouštních podmínkách. V průběhu jízdy zastavíte na západ slunce a po setmnění přijedete do pouštního kempu, kde je pro vás přichystána večeře s folklórním programem - ukázkami břišních tanců. V kempu se můžete také projet na velbloudech, nově na terénních tříkolkách nebo si vyzkoušet pravé arabské oblečení a vykouřit vodní dýmku. Více zde..

3. FUJAIRAH, OMÁNSKÝ ZÁLIV

pokud chcete poznat okolí Dubai a vnitrozemí, určitě si tuto exkurzi nenechte ujít.Vyjíždí se ráno okolo 8 hod, protože do Emirátu Fujairah je to asi cca 90 km. Cestou se zastavíte na Friday Market - kde vám nabídnou tradiční arabské výrobky: koberce, keramiku, kožené a dřevěné výrobky. Po té se zastavíte ve staré pevnosti, která je obývána starým arabským válečníkem. Před polednem přijedete do emirátu Fujairah. Po jeho projížďce zastavíte v hotelu na pobřeží, kde se naobědváte a můžete se koupat v Indickém oceánu v Ománském zálivu nebo v bazénu hotelové zahrady.Odpoledne pokračujete horskou krajinou do Dubai přijíždíte ve večerních hodinách. Více zde ...

4.ABÚ DHABÍ

Do Abú Dhabí, hlavního města Arabských emirátů, vede dálnice cca 120 km a cesta trvá asi 2,5 hodiny. Po příjezdu absolvujete krátkou projížďku městem, které vyniká především moderní architekturou a má přezdívku New York středního východu. Po vynikajím obědě,který je zajištěn v tradiční restauraci velmi dobré úrovně pokračujete v prohlídce města. Odpoled odjíždíte zpět do Dubai a příjezd je asi v cca 8 hod. Více zde ...

Mimo místa, která máte možnost navštívit během výletů uvedených na stránkách EXKURZE, doporučujeme ke zhlédnutí nebo návštěvě další místa:

Jumeirah Park - placená pláž - vstupné 5 Dh. Koupání v Dubai je možné na veřejné pláži zdarma nebo v Jumeirah Parku, který využívají evropané.

Al Mamzar Park - placená pláž směrem k Sharjah.Tuto pláž doporučujeme navštívit, když pláž Jumeirah Park je v sobotu uzavřena pouze pro matky s dětmi. Rozkládá se na poloostrově poblíž emirátu Sharjah cca 8 km z centra Dubai a dostanete se tam hotelovým mikrobusem nebo taxikem. Al Mamzar Park je rozsáhlejší než Jumeirah Park .

Twin Towers - nová nejvyšší budova v UAE, hotel, který má velmi zajímavé architektonické řešení a proskleným výtahem se dostanete do vyhlídkové restaurace s výhledem na Dubai, který stojí za to.

Vodní park na pláži Jumeirah - návštěva nového vodního parku je zážitkem nejenom pro děti, ale i pro dospělé. Přeprava loďkami přes Creek: dopravu pro pěší z oblasti ulice Al Fahidi do obchodní části Dejry je zajišťována místními loďkami. Cena je asi 1 Dh. Je vhodné spojit především s večerními nákupy nebo procházkou, kdy se vám naskytne pěkný pohled na osvětlené nábřeží.

Golfový Club Dubai - pro ty,co hrají golf, je možné zajistit návštěvu a hru ve světoznámém golfovém klubu

Nakupování : v centru města - BURJUMAN výstavní nákupní středisko přímo v centru města v dochůzkové vzdálenosti většiny hotelů v BUR DUBAI, pokud chcete nakupovat v arabských obchodech a krámcích jděte do ulice Al Fahidi street, kde naleznete dobré obchody, ale i krámky s levným zbožím, pokračovat můžete loďkou přes Creek do čtvrti Dejra, kde naleznete rovněž velké množství různých obchodů.

Dubai - www.dubaiweb.cz

Dubai + Sri Lanka
Dubai + Maledivy
Dubai + Seychely
Dubai + Mauricius
Dubai + Jižní Afrika
hotely Dubai město
Capitol
Citymax Dubai
Flora Grand
Grand Hyatt
Grand Excelsior
Hilton Creek
Hyatt Grand
Majestic Towers
Marco Polo
Melia
Metropolitan Palace
Metropolitan Deira
Nihal
Regent Palace
Ramada Jumeirah
Radisson Deira
Radisson Blu
Ramada Dubai
Rolla Residence
Rotana Jumeirah
Sheraton Creek
Savoy Residence
Sheraton Grand
Somewhere Tacom
Al Barsha Cassells
hotely Dubai Jumeirah
Burj Al Arab
Crown Plaza Jumeirah
Golf Jebel Ali
Habtoor Dubai
Hilton Jumeirah
Hilton Walk Jumairah
Jumeira Beach
Meridien Mina Seyahi
Movenpick Jumeirah
Oasis
Rotana Amway
Royal Meridien
Regent Beach
Ramada Plaza
Sheraton Jumeirah
Sofitel Jumeirah B.
hotely Jumeirah Palm
Anantara Palm
Atlantis Palms
Fairmont Palm
Rixos Palm
Sofitel Palm
Waldorf Astoria
hotely Sharjah
Millenium hotel
SAS Radisson
Lou Lou beach resort
Grand Sharjah
Premiere
Coral Beach
Beach Sharjah
Marabelle
hotely Ajman
Kempinski
Fairmont
hotely Fujayrah
Le Meridien Al Agah
hotely Ras Al Khaimah
Double Tree by Hilton
Hilton Resort
Rotana
Rixos
www.dubaiweb.cz
služby v Dubaj a Arabských Emirátech Vám zajistí
expo tour
T.Bati 3672, ZLÍN
tel. 577 10 31 04
mobil 602 530 266, expotour@expotour.cz

Dubai - Arabské Emiráty